Lokalizacja stron internetowych

 

Oferujemy profesjonalną lokalizację stron internetowych, dzięki czemu ekspansja Twojej firmy na nowe rynki będzie o wiele prostsza. Dzięki wielu specjalizacjom, także technicznym jesteśmy w stanie przeprowadzić lokalizację każdej strony internetowej. Dzięki stałej współpracy z native speakerami tłumaczone przez nas strony internetowe są dopasowane do kultury i obyczajów przyszłych odbiorców.

Po przeprowadzonej przez nas lokalizacji możesz być pewien, że Twoje produkty i usługi z łatwością zaaklimatyzują się na nowym rynku, a nowi odbiorcy będą z łatwością poruszać się po Twojej stronie.

Lokalizacja gier

 

Każda bestsellerowa gra komputerowa będzie potrzebowała usługi lokalizacji, czyli dostosowania jej do sprzedaży w innym kraju. Jeśli zdecydujesz się zatem na lokalizację gry komputerowej to musisz wiedzieć, że najważniejszą rolę odgrywa tutaj tłumacz. Naszym zadaniem jest nie tylko przetłumaczenie samej gry (w tym jej treści, banerów, instrukcji pomocy czy dialogów), ale także materiałów marketingowych (ulotek, artykułów sponsorowanych, reklam), opakowania, plików wewnętrznych a nawet strony internetowej.

Możemy zaoferować kompleksową lokalizację Twojej gry komputerowej, przystosowując ją do określonych norm i standardów kulturowych. To, co wyróżnia nas od konkurencji to fakt, że możemy zagwarantować tłumaczenie na kilka różnych języków jednocześnie.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Napisz do nas abyśmy mogli zaoferować najbardziej optymalne warunki współpracy.