Kim jesteśmy

Wyobraź sobie, ze masz możliwość nawiązać współpracę z klientem z Litwy, Węgier albo nawet z Chin lub Korei Płd., a nie mówisz w tych językach, albo analizując dokumentację handlową otrzymaną od kontrahenta z Wlk. Brytanii, Francji czy też Niemiec chcesz mieć po prostu pewność, że nic nie przeoczyłeś i wszelkie zapisy w umowie są zgodne z Twoimi oczekiwaniami. W takich sytuacjach doświadczony i solidny partner od spraw komunikacji międzynarodowej jest niejednokrotnie na wagę złota – i takim jest nasze biuro tłumaczeń!

Podejmując współpracę z nami stawiasz na starannie dobrany zespół tłumaczy posiadających w wielu wypadkach obok znakomitej wiedzy językowej również wykształcenie kierunkowe odpowiednie do zakresu działalności jaką prowadzisz. Wykonają oni dla Ciebie najwyższej jakości tłumaczenia specjalistyczne i nie tylko, zarówno pojedynczych zleceń jak również obszernych projektów, obejmujacych przekłady na kilka języków równolegle. Dzięki zdobytemu przez lata praktyki doświadczeniu, możesz im zaufać nawet w przypadku najbardziej wymagających zleceń, o wysokim stopniu trudności pod wzgledem merytorycznym jak również takich, gdzie niezwykle istotny jest czas ich realizacji.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy Tobie nie tylko profesjonalne tłumaczenia pisemne oraz ustne, lecz również cały szereg usług okołotłumaczeniowych obejmujących doradztwo, asysty tłumaczeniowe, prowadzenie rozmów telefonicznych, reprezentowanie klientów oraz wynajem sprzętu konferencyjnego i zapewnienie obsługi techniczej.

Pamiętaj, jeżeli nie lubisz kompromisów i liczą się dla Ciebie tylko najwyższej jakości tłumaczenia, wykonane przy tym szybko oraz oczekujesz jasnych zasad współpracy przy minimum formalności – nie szukaj już dalej tylko skontaktuj sie z nami za pomocą poczty elektronicznej, wypełniając formularz wyceny albo po prostu zadzwoń, a my błyskawicznie przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.