Kancelaria Adwokacka Matylda Turkiewicz

Pragnę potwierdzić bardzo dobrą współpracę jaka ma miejsce od 2019 r. między prowadzoną przeze mnie kancelarią adwokacką i firmą Lingbart. Biuro tłumaczeń Lingbart realizuje dla mnie pisemne tłumaczenia prawnicze (umowy, korespondencja mailowa, dokumenty procesowe). Są to tłumaczenia przysięgłe jak i zwykłe.

Usługi świadczone przez biuro tłumaczeń Lingbart charakteryzują się wyjątkowo wysoką jakością. Niezaprzeczalnym atutem biura jest przede wszystkim gruntowna znajomość specjalistycznego słownictwa prawniczego i przykładanie dużej wagi do wnikliwej korekty tekstów pod względem stylistycznym i gramatycznym.

Zdecydowanie należy również wskazać na terminowe wywiązywanie się przez biuro tłumaczeń Lingbart z powierzonych zleceń, nawet tych bardzo pilnych. Pracownicy biura są zawsze dyspozycyjni i wykazują się profesjonalnym podejściem do obsługi klienta, zawsze udzielając pomocnych informacji, co sprawia, że nasza współpraca przebiega bez zastrzeżeń.

Jestem przekonana, że grono usatysfakcjonowanych klientów biura tłumaczeń Lingbart będzie się dalej powiększać, ponieważ współpraca z tą firmą jest jak dotychczas bardzo miłym doświadczeniem.