NeoKon

Firma Neokon korzysta od wielu lat z usług biura tłumaczeń Lingbart w zakresie tłumaczeń pisemnych. Przedmiotem naszej współpracy są tłumaczenia na język angielski dokumentacji projektowej opracowywanej w związku z realizowanymi przez nas inwestycjami.
Chcielibyśmy przede wszystkim zwrócić uwagę, że biuro tłumaczeń Lingbart bardzo duży nacisk kładzie na wysoką jakość oferowanych przekładów, co jest dla nas istotnym faktem w kontekście naszych oczekiwań. Dodatkowo, biorąc pod uwagę jak wymagające pod względem terminologii technicznej (tłumaczenia budowlane) są powierzane przez nas materiały do tłumaczenia na uznanie zasługuje terminowość realizacji zlecanych tekstów, mimo iż zdarza się, że niejednokrotnie tłumaczenia musimy mieć gotowe w trybie ekspresowym. Cenimy sobie również bardzo rzeczowe podejście pracowników biura przy obsłudze zleceń.
Patrząc całościowo na przebieg naszej współpracy, uważamy, że możemy z pełnym przekonaniem polecić biuro tłumaczeń jako w pełni profesjonalną i sprawnie działającą pod względem organizacyjnym i kadrowym firmę, która z całą pewnością spełni oczekiwania potencjalnych przyszłych zleceniodawców, zapewniając, tak jak to ma miejsce w naszym przypadku, tłumaczenia techniczne na najwyższym poziomie.