Techmatik

Firma TECHMATIK S.A. działa w szeroko rozumianej branży budowlanej. Współpracę z biurem tłumaczeń Lingbart w zakresie realizacji zleceń translatorskich rozpoczęliśmy w 2017 r i miło nam jest polecić jej usługi jako rzetelne i profesjonalne. Do tej pory biuro tłumaczeń wykonywało dla nas tłumaczenia na język angielski, czeski, rosyjski, koreański i niemiecki przy czym były to głównie tłumaczenia obszernych instrukcji produkowanych przez nas maszyn, ale także dokumentów o charakterze prawnym.
Stopień szczegółowości i skomplikowania tłumaczonych dokumentów wymaga stosowania specjalistycznego słownictwa, z czym tłumacze firmy Lingbart bardzo dobrze sobie radzą. Na uwagę zwraca również bardzo dobry kontakt z biurem przy realizacji projektów.
Mając na względzie dotychczasowe pozytywne doświadczenia, bez najmniejszych wątpliwości możemy zapewnić wszystkich, który wahają się przy wyborze wykonawcy tłumaczenia, że jeśli wybiorą biuro tłumaczeń Lingbart, będą w pełni usatysfakcjonowani kompleksową i kompetentną obsługą.