Tłumaczenia specjalistyczne

Tłumaczenia specjalistyczne to nasza specjalność! Współpracujący z nami tłumacze, dzięki swojemu minimum 5 letniemu doświadczeniu oraz obszernej wiedzy w konkretnej dziedzinie, czują się w nich jak ryba w wodzie i z przyjemnością zrealizują Twoje zlecenie szybko i kompetentnie. Jeżeli więc prowadzisz firmę i poszukujesz godnego partnera, który ułatwi Ci komunikację z Twoimi kontrahentami to trafiłeś pod właściwy adres i naprawdę nie musisz już dalej szukać!

Zaskoczymy Ciebie nie tylko wysoką jakością i szybkim terminem realizacji powierzonego nam zadania lecz również bardzo konkurencyjną ceną. Możesz być przy tym pewny, że zanim oddamy w Twoje ręce gotowe tłumaczenie, zostanie ono wnikliwie zweryfikowane przez odpowiednią grupę fachowców z dziedziny, której dotyczy przetłumaczony tekst. Dzięki obsłudze przez stałych tłumaczy posiadających wiedzę kierunkową oraz wykorzystaniu programów typu TRADOS lub WORDFAST zadbamy zarówno o poprawność słownictwa branżowego jak i o spójność stylistyczną tłumaczonych dokumentów. Szczególnie istotne jest to w przypadku obszernych, kilkusetstronicowych zleceń lub długoterminowej współpracy. Wówczas szczególną uwagę zwracamy nie tylko na treść, formę oraz strukturę danego projektu lecz również na całościowy charakter prowadzonej przez Ciebie działalności. W realizację powierzonych nam zadań zawsze angażujemy odpowiedni zespół tłumaczy i konsultantów merytorycznych, aby zapewnić Twojej firmie kompleksową obsługę translatorską.

Oto tylko niektóre tłumaczenia specjalistyczne, których wykonania z przyjemnością się dla Ciebie podejmiemy:

  • tłumaczenia techniczne: specyfikacje techniczne, schematy, instrukcje montaży i obsługi, katalogi branżowe
  • tłumaczenia biznesowe i finansowe: korespondencja handlowa, raporty, biznesplany, audyty, dokumentacja księgowa, ulotki reklamowe
  • tłumaczenia prawnicze: umowy, akty notarialne, ustawy, interpretacje prawne, pisma urzędowe, wyroki sądowe
  • tłumaczenia IT: oprogramowania, gier komputerowych, bazy danych, instrukcje
  • tłumaczenia medyczne: badania kliniczne, historie choroby, ulotki i broszury medyczne, artykuły naukowe, zaświadczenia lekarskie
  • tłumaczenie stron internetowych

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Napisz do nas abyśmy mogli zaoferować najbardziej optymalne warunki współpracy.