Tłumaczenia ustne przysięgłe

Podczas załatwiania niektórych urzędowych spraw może się okazać, że niezbędna okaże się Tobie pomoc ze strony tłumacza przysięgłego. Dotyczy to w szczególności rozpraw sądowych, odczytywania aktów notarialnych oraz zebrań zarządów spółek akcyjnych w sytuacji, gdy choćby jeden z uczestników spotkania nie posługuje się językiem, w którym jest ono prowadzone.

Jeżeli np. dojdzie do podpisywania wszelkiego rodzaju dokumentów u notariusza, tłumacz przysięgły odczyta treść dokumentu w języku, w którym ma on zostać poświadczony oraz podpisze i przyłoży na nim swoja pieczęć.

W przypadku, gdy przy załatwianiu czynności urzędowych w celu realizacji umów z Twoimi kontrahentami lub w sprawach prywatnych zaistnieje potrzeba na taką usługę, zgłoś się do nas, a nasi doświadczeni tłumacze przysięgli udziela Ci niezbędnego wsparcia w przebrnięciu przez wszelkie formalności w polskich i zagranicznych instytucjach.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Napisz do nas abyśmy mogli zaoferować najbardziej optymalne warunki współpracy.