Deprecated: Wywołana metoda konstruktora klasy WP_Widget w GFWidget jest przestarzała od wersji 4.3.0! Zamiast niej użyj __construct(). in /home/lingbart/domains/lingbart.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5304
Tłumaczenia ustne Poznań - Lingbart

Tłumaczenia Ustne

Tłumaczenia ustne to coś więcej niż tylko zwykły przekład wypowiedzi drugiej osoby na język słuchaczy. To swego rodzaju sztuka, umiejętność wczucia się w postać mówcy, jego stylu i zamysłów. Aby w pełni podołać roli tłumacza, musi on nie tylko posiadać wysokie kwalifikacje językowe oraz obszerną wiedzę w dziedzinie, której dotyczy temat konferencji, zjazdu czy sympozjum lecz również dysponować takimi cechami jak dobra pamięć, podzielność uwagi, dobra wymowa, wytrzymałość na stres oraz umiejętność natychmiastowej budowy ładnych i zrozumiałych zdań. Jednocześnie dobry tłumacz powinien emanować naturalną pewnością siebie i nienagannie się prezentować, w pewnym stopniu pełni on przecież rolę Twojej wizytówki. Nie pozwól więc, aby o Twoim sukcesie podczas ważnego spotkania decydował przypadek, zgłoś się do nas, a my zadbamy o pełny profesjonalizm przy organizacji tłumaczeń ustnych.

Zaufało nam już wielu klientów, dla których z sukcesem wykonywaliśmy tłumaczenia zarówno konsekutywne jak i symultaniczne w  wielu językach europejskich i azjatyckich z różnych dziedzin nauki, kultury i biznesu.

Nasza szeroka kadra sprawdzonych tłumaczy pozwala nam zapewnić Tobie obsługę przez osoby, które oprócz znakomitych umiejętności językowych oraz wzorowej prezencji dysponują  gruntowną wiedzą z dziedzin poruszanych podczas negocjacji lub konferencji z udziałem zagranicznych gości. Poza tym, nasi tłumacze zawsze podchodzą do każdego zlecenia indywidualnie i czynią do niego odrębne przygotowania uzupełniając  swoją wiedzę o niezbędne pojęcia i wyrażenia. Dodatkowo, w razie zainteresowania z Twojej strony, proponujemy organizację dodatkowych spotkań w celu wstępnego omówienia planowanej taktyki negocjacyjnej, bazy terminologicznej oraz sposobu tłumaczenia. Nasi tłumacze dostosują się również do Twoich życzeń odnośnie stroju, a w kwestii zasad savoir vivre zadbają o odpowiedni wizerunek Twojej firmy.

Nie musisz martwić się także o organizację obsługi technicznej podczas spotkania lub konferencji, zadbamy o transport oraz kwestie montażu niezbędnych urządzeń nagłaśniających na obszarze całego kraju.

Ważnym aspektem w przypadku tłumaczeń ustnych jest ponad to zachowanie poufności treści, przebiegu oraz tożsamości osób biorących udział w spotkaniu. Możesz być o to spokojny, jest to bowiem jeden z naszych priorytetów.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy organizacji tłumaczeń konferencyjnych podczas formalnych i nieformalnych spotkań handlowych, sympozjów naukowych i kulturalnych oraz bankietów możesz być pewny, że oferowane przez nasze biuro tłumaczeń usługi, takie jak:

będą na najwyższym poziomie, pozwalając Tobie na całkowite skoncentrowanie się na sprawach dla Ciebie naprawdę istotnych.