O Lingbart

Wyobraź sobie, ze masz możliwość nawiązać współpracę z klientem z Litwy, Węgier albo nawet z Chin lub Korei Płd., a nie mówisz w tych językach, albo analizując dokumentację handlową otrzymaną od kontrahenta z Wlk. Brytanii, Francji czy też Niemiec chcesz mieć po prostu pewność, że nic nie przeoczyłeś i wszelkie zapisy w umowie są zgodne z Twoimi oczekiwaniami. W takich sytuacjach doświadczony i solidny partner od spraw komunikacji międzynarodowej jest niejednokrotnie na wagę złota – i takim jest nasze biuro tłumaczeń!

Podejmując współpracę z nami stawiasz na starannie dobrany zespół tłumaczy posiadających w wielu wypadkach obok znakomitej wiedzy językowej również wykształcenie kierunkowe odpowiednie do zakresu działalności jaką prowadzisz. Wykonają oni dla Ciebie najwyższej jakości tłumaczenia specjalistyczne i nie tylko, zarówno pojedynczych zleceń jak również obszernych projektów, obejmujących przekłady na kilka języków równolegle. Dzięki zdobytemu przez lata praktyki doświadczeniu, możesz im zaufać nawet w przypadku najbardziej wymagających zleceń, o wysokim stopniu trudności pod względem merytorycznym jak również takich, gdzie niezwykle istotny jest czas ich realizacji.

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferujemy Tobie nie tylko profesjonalne tłumaczenia pisemne oraz ustne, lecz również cały szereg usług około tłumaczeniowych obejmujących doradztwo, asysty tłumaczeniowe, prowadzenie rozmów telefonicznych, reprezentowanie klientów oraz wynajem sprzętu konferencyjnego i zapewnienie obsługi technicznej.

Pamiętaj, jeżeli nie lubisz kompromisów i liczą się dla Ciebie tylko najwyższej jakości tłumaczenia, wykonane przy tym szybko oraz oczekujesz jasnych zasad współpracy przy minimum formalności – nie szukaj już dalej tylko skontaktuj się z nami za pomocą poczty elektronicznej, wypełniając formularz wyceny albo po prostu zadzwoń, a my błyskawicznie przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

Co nas wyróżnia?

Czy potrzebne Ci są profesjonalnie wykonane tłumaczenie do celów prywatnych? Prowadzisz firmę i zależy Ci na tym, aby wszelkiego rodzaju dokumentacja handlowa z Twoimi zagranicznymi partnerami była przetłumaczona na najwyższym poziomie w możliwie krótkim terminie i w rozsądnej cenie? Jeżeli tak, to współpraca z nami będzie dla Ciebie i Twojej firmy idealnym rozwiązaniem. Nasze biuro tłumaczeń wykona dla Ciebie tłumaczenia pisemne w znakomitej większości języków europejskich jak również w najbardziej rozpowszechnionych językach azjatyckich. Dzięki starannie dobranemu zespołowi doświadczonych tłumaczy znakomicie radzimy sobie zarówno z tekstami standardowymi jak i tymi, dotyczącymi różnych specjalistycznych dziedzin. Współpracujemy również z wybitnymi tłumaczami przysięgłymi, posiadającymi wieloletnią praktykę, wiec jeżeli zlecony nam przez Ciebie tekst wymaga uwierzytelnienia, chętnie służymy pomocą.

► Terminowość

Czas to pieniądz, zarówno dla nas jak i dla Ciebie jako naszego klienta, dlatego niezwykle dużą uwagę przywiązujemy do szybkiej a przede wszystkim terminowej realizacji Twoich zleceń. Dzięki współpracy z gronem doświadczonych tłumaczy oraz umiejętnemu zastosowaniu narzędzi wspomagających tłumaczenia nawet bardzo złożone projekty oddamy w Twoje ręce w umówionym terminie, przy czym jakość wykonania przekładu pozostanie zawsze na niezmiennie wysokim poziomie.

► Niezmiennie wysoka jakość

To nasz znak rozpoznawczy! Dzięki starannej selekcji współpracujących z naszym biurem tłumaczy oraz wieloetapowemu systemowi kontroli jakości obejmującemu konsultacje z native speakerami oraz doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie sprawić, że jako nasz klient będziesz zawsze zadowolony z wykonanego tłumaczenia.

► Doświadczenie

Niezależnie od tego, czy tłumaczenie potrzebne jest Tobie do celów prywatnych, czy reprezentujesz jakąś firmę lub publiczną instytucję – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu każdy z naszych klientów będzie zadowolony z efektów naszej pracy. Nie zostawiamy nic przypadkowi, dlatego Twoje zlecenie oddajemy do realizacji tylko tłumaczom, którzy mogą wykazać się co najmniej 5-letnim doświadczeniem w branży.

► Indywidualne podejście do klienta

Nasze biuro tłumaczeń działa zgodnie z dewizą „klient to nasz pan”, więc możesz by pewien, że do wykonania każdego Twojego zlecenia podejdziemy bardzo indywidualnie. Do naszych standardowych działań należy zebranie odpowiedniej ilości informacji na temat branży, w której prowadzisz działalność jak również celów oraz priorytetów, jakimi się kierujesz. Wszystko po to, aby zastosowana w przekładzie terminologia była zgodna z ogólnie przyjętymi normami w danej dziedzinie oraz odzwierciedlała indywidualny charakter Twojej firmy.

► Dyspozycyjność

Nieważne czy jest to Poznań, Warszawa, Kraków czy nawet Berlin – dla Twojej wygody z przyjemnością podejmujemy się realizacji danego zlecenia na terenie całej Polski i nie tylko. Dodatkowo możesz się z nami skontaktować przez całą dobę, w razie konieczności gotowi jesteśmy wykonać dla Ciebie tłumaczenie podczas weekendu.

► Poufność

Niezwykle poważnie traktujemy tajemnicę handlową oraz prywatną naszych klientów, dlatego możesz być pewny, że nikt poza osobami bezpośrednio zaangażowanymi w realizację Twojego tłumaczenia nie będzie miał dostępu do materiałów, które nam przekażesz. Dodatkowa każda z nich jest zobowiązana do podpisania klauzuli poufności, którą w każdej chwili gotowi jesteśmy Tobie udostępnić.

► Elastyczność cen

Drogi kliencie, wychodząc na przeciw Twoim oczekiwaniom, nie oferujemy za nasze usługi sztywnych stawek, lecz w zależności od stopnia trudności tekstu, jego rodzaju (tłumaczenia techniczne, prawnicze czy też zwykłe) jak również jego objętości oraz trybu, w jakim ma zostać wykonany (zwykły, przyspieszony lub ekspresowy), po otrzymaniu podstawowych informacji odnośnie charakteru zlecenia, złożymy Tobie atrakcyjną ofertę, dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. W razie zainteresowania z Twojej strony, gotowi jesteśmy negocjować ostateczną stawkę, dbając jednak o to, aby możliwe było przede wszystkim zagwarantowanie Tobie najwyższej jakości tłumaczenia. W przypadku długoterminowej współpracy, oferujemy dodatkowo atrakcyjne rabaty oraz ustalane indywidualnie udogodnienia.

► Optymalny stosunek jakości do ceny

Naszymi podstawowymi priorytetami są osiągnięcie jak najwyższej jakości tłumaczeń oraz szybkie i terminowe ich wykonanie – i dokładnie w tej kolejności się ich trzymamy. Oczywiście staramy się przy tym zaoferować Tobie nasze usługi w możliwie najatrakcyjniejszej cenie, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i w zależności od jego charakteru z pewnością złożymy Tobie konkurencyjną ofertę z możliwością dalszych negocjacji.

► Błyskawiczna reakcja na zapytanie

W razie zainteresowania z Twojej strony naszą ofertą na Twoje zapytanie odpowiemy w tempie ekspresowym, a po max. 2 godzinach uzyskasz od nas pełną wycenę interesującej Cię usługi, która prześlemy Tobie poczta elektroniczna lub faxem.

► Kompetencje

Współpracujący z nami tłumacze, to osoby z co najmniej 5-letnim doświadczeniem, posiadający nierzadko obok ponadprzeciętnych umiejętności językowych również wiedzę specjalistyczna z różnych dziedzin. Dla zapewnienia Tobie najwyższej jakości usług wykonane dla Ciebie tłumaczenie oddajemy dodatkowo do kontroli specjalistom w danej branży oraz native speakerom danego języka.

► Doskonała organizacja

W naszej pracy nie ma miejsca na przypadek! Począwszy od starannego doboru współpracujących z nami tłumaczy, konsultantów merytorycznych oraz native speakerów poprzez błyskawiczne przekazanie Twojego zlecenia do wykonania odpowiednim osobom, aż do oddania w Twoje ręce gotowego tłumaczenia wszystko jest u nas dopięte na ostatni guzik. Od momentu akceptacji naszej oferty aż do ostatecznego ukończenia tłumaczenia jesteśmy cały czas do Twojej dyspozycji, odpowiemy na wszystkie pytania, a w razie potrzeby dokonamy odpowiednich zmian w opracowywanym zleceniu. Z przyjemnością podejmiemy się również organizacji tłumaczeń ustnych. Będziesz mile zaskoczony sprawnością naszych działań oraz wysoka jakością naszych usług.

► Pasja

Nieustanny rozwój, codzienne wyzwania, interesująca tematy oraz możliwość poznania wielu ciekawych ludzi i miejsc – to tylko niektóre aspekty, z którymi kojarzy nam się nasza praca, i możesz nam wierzyć, nie zamienilibyśmy jej na żadną inną! Tłumaczenie sprawia nam ogromną przyjemność i właśnie między innymi dlatego wykonywane przez nas przekłady charakteryzują się najwyższą jakością.

► Przekazanie i odbiór zlecenia

W tym względzie jesteśmy bardzo elastyczni, swoje zlecenie możesz nam przesłać e-mailem, faksem, pocztą, kurierem lub po prostu odwiedzić nas w naszym biurze. Sposób, w jaki chciałbyś otrzymać od nas gotowe tłumaczenie również leży całkowicie w Twojej gestii. Zapraszamy do korzystania z naszych usług!