Lisner

Biuro tłumaczeń Lingbart w ramach trwającej już od wielu lat współpracy z firmą Lisner sp. z o.o. sp.k. wykonuje tłumaczenia przysięgłe i zwykłe dokumentów o bardzo zróżnicowanej tematyce i charakterze. Zakres usług oferowanych przez Lingbart obejmuje głównie tłumaczenia na język angielski, ukraiński, niemiecki, a w razie konieczności również na mniej popularne języki, np. chorwacki, estoński, litewski. Dotychczas projekty tłumaczeniowe, w które biuro tłumaczeń było kompleksowo zaangażowane obejmowały wszelkiego rodzaju tłumaczenia prawnicze, np. umów, procedur, wewnętrznych regulaminów. Ponadto przedmiotem zamówień były tłumaczenia techniczne np. instrukcji maszyn czy procesów technologicznych blisko związanych ze specyfiką działalności naszej firmy.

Pragniemy z ogromną przyjemnością potwierdzić, że jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości tłumaczeń realizowanych w ramach zlecanych przez nas projektów, a oprócz tego chcielibyśmy podkreślić, że cenimy sobie dyspozycyjność, profesjonalizm, a także życzliwość i otwartość pracowników biura na nasze potrzeby i wymagania. Wszystkie tłumaczenia pisemne realizowane są terminowo, również te najpilniejsze, a jednocześnie z zachowaniem ogromnej dbałości o szczegóły i precyzji terminologicznej.

Nie mamy wątpliwości, że podjęcie współpracy z Lingbart było z naszej strony trafnym wyborem, a mając ten fakt na uwadze, z pełną odpowiedzialnością możemy polecić to biuro tłumaczeń innym potencjalnym zleceniodawcom, szukającym sprawdzonego i solidnego dostawcy usług tłumaczeniowych.