Polprojekt

Biuro tłumaczeń Lingbart współpracuje z naszą firmą w zakresie tłumaczenia tekstów z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski już prawie 6 lat.

Przez cały ten okres zespól tłumaczy Lingbart tłumaczył dla nas dokumentację projektową oraz rysunki wykonane w programie AutoCad dla dwóch dużych kontraktów, tj. kontraktu na budowę Zakładu Uzdatniania Wody w Jeleniej Górze, który realizowaliśmy we współpracy z konsorcjum BUDIMEX/CADAGUA. Ponadto, inne tłumaczenia specjalistyczne dotyczyły kontraktu na modernizację obiektów należących do firmy PAROC z Trzemeszna oraz wiele innych tłumaczeń pisemnych o tematyce techniczno-budowlanej. Biuro tłumaczeń Lingbart CJO zapewniało nam także tłumaczenia ustne. Tłumacze, którzy uczestniczyli licznych w delegacjach służbowych naszych pracowników, zawsze wykazywali się dobrą znajomością skomplikowanej terminologii technicznej.

Ponieważ nasza współpraca z Lingbart Centrum Języków Obcych jest satysfakcjonująca, ciągle zlecamy im nowe tłumaczenia. Nasi klienci również są zadowoleni z jakości tłumaczeń wykonywanych przez tłumaczy związanych z firmą Lingbart, co tylko potwierdza, że posiadają oni niezbędne kwalifikacje i doświadczenie w tym zakresie. Zawsze sprawdzali się zarówno w tłumaczeniach o tematyce technicznej jak i prawnej, przy czym wszystkie powierzone im zadania były wykonywane z należytą sumiennością, dokładnością i zawsze w wyznaczonym przez nas terminie.