Tłumaczenia gier komputerowych, specjalistycznego oprogramowania, wszelkich baz danych czy też instrukcji użytkownika dla sprzętu komputerowego należą do tych form przekładu, które wymagają nie tylko fachowej wiedzy od tłumacza lecz często również bardziej indywidualnego podejścia do treści i formy tekstu, co jest związane koniecznością jego lokalizacji, czyli krótko mówiąc dostosowania do realiów obszaru kulturowego do którego kierowany jest produkt. Tego typu tłumaczenia są w stanie wykonać tylko znakomici specjaliści z branży IT i my właśnie z takimi współpracujemy. Nieważne więc czy Twoja firma zajmuje się tworzeniem gier i oprogramowania komputerowego na potrzeby rynków zagranicznych lub po prostu jego dystrybucją na terenie kraju – nasze biuro tłumaczeń zapewni kompleksową obsługę Twojego zlecenia na najwyższym poziomie i sprawi, że zarówno Ty jaki i odbiorcy oferowanych przez Ciebie produktów będą w pełni zadowoleni.

Dzięki zastosowaniu w pracy komputerowych narzędzi wspomagających tłumaczenia takich jak SDL TRADOS, WORDFAST czy CATALYST wykonamy Twoje zlecenie szybko, zastosowana baza terminologiczna będzie spójna, a dzięki standardowo tworzonej przez nas bazie słownikowej indywidualnie dla Twoich potrzeb, masz pewność, że wykorzystane słownictwo specjalistyczne będzie odpowiadać w stu procentach Twoim preferencjom.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Napisz do nas abyśmy mogli zaoferować najbardziej optymalne warunki współpracy.