Tłumaczenia techniczne

Znakomita większość zleceń, jakie wykonujemy dla naszych klientów to tłumaczenia techniczne. W ich wypadku niezbędna jest obszerna i aktualna wiedza z określonej dziedziny techniki, dlatego do wykonania Twojego zlecenia angażujemy przede wszystkim osoby z wykształceniem kierunkowym odpowiednim do branży, której dotyczy tłumaczony tekst, które rozumieją działanie oraz zastosowanie opisywanych przez siebie urządzeń.

Działając już od wielu lat na bardzo wymagającym rynku tłumaczeń, zdobyliśmy uznanie wielu firm z branży spożywczej, budowlanej, transportowej, AGD, chemicznej, medycznej oraz wielu innych. Dysponujemy dużym doświadczeniem w tłumaczeniu specjalistycznych instrukcji montażu, specyfikacji technicznych, dokumentacji urządzeń przemysłowych, projektów technicznych i wykonawczych oraz norm ISO, PN:EN czy też DIN, wiec możesz być spokojny o to, że nawet w przypadku bardzo dużych projektów otrzymasz przekład zgodny z charakterem prowadzonej przez Ciebie działalności, spójny pod względem stylistycznym i terminologicznym. Wykorzystujemy przy tym narzędzia typu CAT, co znacznie skraca czas realizacji Twojego projektu i sprawia, że nawet gdy jest on wykonywany przez większy zespół specjalistów, to zachowany zostanie jednolity styl i zastosowana nomenklatura.

Nie musisz martwić się również o szatę graficzną powierzonego nam zlecenia, obsługujemy bowiem praktycznie wszystkie formaty plików oraz oferujemy kompleksowe usługi DTP w tym również nanoszenie przetłumaczonych treści na rysunki wykonane w programie AutoCad – wszystko to w jednym celu – abyś jeszcze łatwiej mógł dotrzeć do swoich zagranicznych klientów i mądrze wykorzystując swój cenny czas, skoncentrował się nad naprawdę istotnymi aspektami prowadzonego przez ciebie biznesu.

Wśród tłumaczeń technicznych wykonujemy także tłumaczenia samochodowe i motoryzacyjne.

ZAPYTAJ O WYCENĘ

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Napisz do nas abyśmy mogli zaoferować najbardziej optymalne warunki współpracy.